Jak zaplanować tanie wesele

 
 

Sesja ślubna

Sam wybór fotografa to jednak nie koniec naszych prac związanych z obsługą foto naszej uroczystości. Kolejnym wyzwaniem dla pary młodej jest decyzja czy sesja w plenerze ma się odbyć w trakcie trwania uroczystości czy też po, na przykład kilka dni po ślubie.

Sesja zdjęciowa w trakcie wesela nie jest dobra przy weselach odbywających się popołudniami i wieczorami. Głównym kryterium przy wyborze sesji w inny dzień jest to że para młoda nie musi opuszczać gości w trakcie trwania wesela niekiedy nawet na kilka godzin. Często zdarza się również że w dzień ślubu nie jest najlepsza pogoda na sesję w plenerze, a także bywa też że i pora dnia nie jest odpowiednia do fotografowania, chodzi tutaj głównie o światło dzienne, gdyż naturalne światło dzienne pozwala na wykonanie niezwykle udanych zdjęć.

Także za „nie” podczas ślubu jest kwesta możliwości pobrudzenia ubrań, choćby sukni panny młodej podczas sesji. Ponadto stres który towarzyszy parze młodej podczas wesela i ślubu może wyjść na zdjęciach  nie tak jak byśmy tego chcieli.

Tak więc według nas najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego czasu na sesję ślubna jest jest organizacja sesji kilka dni po ślubie, w dowolnym terminie i już zupełnie na spokojnie.

    Tagi: , , ,


 


Zobacz także:

Dodaj komentarz