Jak zaplanować tanie wesele

 
 

Koszty fotografii ślubnej

Ceny za usługi fotografowania uroczystości ślubnych są bardzo zróżnicowane. Dlatego niezwykle trudno jest określić przedział cenowy owej usługi. Można jednak przyjąć założenie że koszt fotografowania na ślubie i weselu średnio wynosi około 300 zł do 1000 zł.  W ostatnich czasach dużą popularnością cieszą się fotoreportaże ślubne, obejmujące całą serię zdjęć na których przedstawione są przygotowania do ślubu, zdjęcia z kościoła, fotografie z wesela, a także niekiedy z nocy poślubnej. Ze względu na złożoność takiej usługi fotoreportaże ślubne nie należą do tanich usług. Ceny za fotoreportaż wynoszą średnio od 1000 zł do 2000 zł a nawet i więcej.

Fotoreportaż jest wspaniałą pamiątką tej niezwykłej chwili jakim jest ślub i wesele. Zdjęcia dodatkowo mogą być wywołane i przedstawione w postaci albumu ślubnego, a także dostarczone Państwu młodym w wersji elektronicznej na płycie CD lub DVD.

Oprócz tego często fotografowie proponują komputerową obróbkę wybranego zdjęcia, najczęściej tylko państwa młodych i wydrukowaniu go na specjalnym płótnie (canvas) przypominającym odręczne malowidło. Taki wydruk można oprawić w ramy i powiesić jako obraz.

    Tagi: , , ,


 


Zobacz także:

Dodaj komentarz