Jak zaplanować tanie wesele

 
 

Fotografia ślubna

Nie każda osoba którą stać na wydanie kilku lub kilkunastu tysięcy złotych może nazywać się profesjonalnym fotografem ślubnym. Fotografia ślubna to nie tylko sprzęt a przede wszystkim umiejętności i doświadczenie fotografa. Tylko prawdziwy oddane fotografii pasjonat jest w stanie sprostać wyzwaniu jakim jest fotografia ślubna. Stąd też przy wyborze fotografa na wesele należy dokładnie przemyśleć decyzję o jego wyborze, obejrzeć jego port folio, sprawdzić doświadczenie a także zasięgnąć opinii znajomych i innych osób, które korzystały z jego usług.

Usługi świadczone przez fotografów ślubnych można podzielić na 2 zasadnicze rodzaje:

- para młoda płaci fotografowi za uwiecznienie całej uroczystości, a następnie fotograf pokazuje płytę CD lub DVD ze wszystkimi zdjęciami a para młoda wywołuje tylko wybrane przez siebie zdjęcia we własnym zakresie. Na pewno dużą zaletą tej opcji jest to że para młoda dostaje kilkaset zdjęć a wywołuje tylko te które najbardziej przypadną jej do gustu.

- fotograf wykonuje zdjęcia całej imprezy, a po zakończeniu uroczystości para wybiera tylko odpowiadające jej zdjęcia i płaci jedynie za ich wywołanie.

    Tagi: , , ,


 


Zobacz także:

Dodaj komentarz